Projekty bram i ogrodzeń | Ostrów Wielkopolski – Kalisz

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji bram i ogrodzeń posesyjnych o formach klasycznych i nowoczesnych. Produkujemy również bramy i ogrodzenia przemysłowe. W procesach wytwórczych bazujemy na najnowocześniejszych technologiach i światowym wzornictwie. Realizujemy projekty własne oraz autorskie koncepcje Klientów, także nietypowe i skomplikowane. Harmonijnie łączymy walory estetyczne i użytkowe. W efekcie, otrzymujecie Państwo produkty funkcjonalne, trwałe i efektowne, perfekcyjnie dopasowane do architektury budynku, Waszych potrzeb i sugestii. Zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą doradztwo techniczne, transport towaru, profesjonalny montaż oraz serwis. Współpracujemy z Kontrahentami z całej Polski i Europy. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zapraszamy do współpracy.

MISJA I WIZJA
Misją naszej firmy jest dostarczanie Klientom innowacyjnych rozwiązań w zakresie bram i ogrodzeń posesyjnych oraz przemysłowych. Nasze produkty mają ułatwiać życie codzienne i wzmacniać poczucie bezpieczeństwa właścicieli posesji. Obdarzeni zaufaniem dotychczasowych Klientów i Partnerów, pragniemy realizować kolejne cele –  inspirowane ich ideami i potrzebami. Bezustannie podnosimy standardy obsługi. Uważamy, że w naszej branży nie ma zadań niemożliwych, istnieją tylko te trudne, dlatego dołożymy wszelkim starań, aby je dla Państwa zrealizować. Wasza satysfakcja jest dla nas priorytetem.

TECHNOLOGIA
Wykorzystujemy zaawansowane technologie, aby zapewnić naszym ogrodzeniom maksymalną trwałość i unikalne walory estetyczne. Każdy, powstający element to efekt połączenia mistrzowskiego rzemiosła, najwyższej jakości stali i sprawdzonych procesów technologicznych. Spełniamy wszelkie normy i wymogi kontrahentów polskich oraz europejskich. 

STOSOWANE TECHNOLOGIE
Proces spawania elektrycznego
Spawanie elektryczne znajduje zastosowanie w kowalstwie artystycznym i ślusarstwie, w szczególności spawanie metodą MIG/MAG, czyli spawanie łukowe elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych (hel, argon) lub aktywnych (dwutlenek węgla lub mieszanka z argonem). Łuk elektryczny w postaci drutu, jarzy się między spawanym materiałem a elektrodą. Ochronę zapewnia strumień gazu. Zaletą tej metody łączenia części metalowych jest wysoka trwałość spoin, duża wydajność oraz szerokie możliwości zastosowań. Proces spawania elektrycznego łukowego zachodzi przy użyciu specjalistycznej spawarki elektrycznej. Nasi pracownicy dysponują odpowiednim doświadczeniem oraz certyfikatami, uprawniającymi ich do spawania elektrycznego różnymi metodami.

Proces cynkowania ogniowego zanurzeniowego
Cynkowanie ogniowe zapewnia stali skuteczną i długotrwałą ochronę przed korozją (25-50 lat, w zależności od środowiska eksploatacji). Proces zachodzi poprzez zanurzanie stalowych elementów w kąpielach o odpowiednim składzie chemicznym. Każda szczelina zostaje oczyszczona i zabezpieczona przed korozją. Proces kończy się nałożeniem na konstrukcję powłoki cynkowej o grubości 55-60µm, poprzez zanurzenie w roztopionym cynku o temperaturze ok. 450°C. Zachodzi wówczas intensywna reakcja między cynkiem a żelazem. Elementy stalowe cynkowane są zgodnie z międzynarodową normą EN ISO 1461, co oznacza pełne bezpieczeństwo dla środowiska. Cynkowanie ogniowe zanurzeniowe niweluje konieczność późniejszych konserwacji, utrzymując ogrodzenia 
w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym.

Proces malowania proszkowego elektrostatycznego
Malowanie proszkowe metodą elektrostatyczną odbywa się w nowocześnie wyposażonej lakierni, gdzie automatyczne pistolety pokrywają poszczególne elementy farbą proszkową. Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni detali, następuje proces malowania, który wykonywany jest z perfekcyjną dokładnością (grubość farby wynosi min. 100µm). W ostatnim etapie technologicznym, farba ulega polimeryzacji na skutek wygrzania w piecu w temp. 160-200°C. Ocynkowane elementy ogrodzenia, poddane procesowi malowania proszkowego, są doskonale zabezpieczone przed korozją i uzyskują pożądany efekt kolorystyczny. Nałożony lakier charakteryzuje się wysoką przyczepnością i trwałością. Cały proces jest w pełni przyjazny środowisku.