Ogrodzenia przemysłowe w Kaliszu i Ostrowie Wielkopolskim

Oferujemy wysokiej jakości ogrodzenia przemysłowe służące do solidnego zabezpieczenia obiektów. Nasze produkty dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klientów. Proponowane przez firmę Profess rozwiązania pozwalają na uzyskanie pożądanej szerokości wjazdu. Nasze nowoczesne ogrodzenia skutecznie chronią przed intruzami mogącymi zagrażać danym obiektom. Są to wyroby trwałe, zaprojektowane z myślą o wieloletnim, bezawaryjnym działaniu. Wszystkie ogrodzenia, zarówno palisadowe, jak i panelowe, są zabezpieczone antykorozyjnie metodą DUPLEX. Proces ten polega na cynkowaniu ogniowym wg normy EN ISO 1461, a następnie na nałożeniu warstwy lakierów poliestrowych metodą proszkową. Ponadto, nasze ogrodzenia przemysłowe są odporne na wysokie oraz niskie temperatury, a także inne czynniki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, utratę koloru oraz promieniowanie UV. Z łatwością dopasujesz je wizualnie do swojego obiektu lub upodobań, gdyż dostępne są w kilkuset kolorach wg palety RAL.

Bramy przemysłowe przesuwne i skrzydłowe

Oprócz solidnych ogrodzeń, w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór bram przemysłowych przesuwnych oraz skrzydłowych. Są one wyposażone w odpowiedni automat, czyli niezawodny napęd elektryczny gwarantujący optymalny komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. Podczas otwierania i zamykania skrzydła bramy nie dotykają podłoża, dzięki czemu działają sprawnie niezależnie od warunków. Ponadto, obsługa naszych bram wjazdowych przemysłowych jest bardzo łatwa oraz komfortowa. Oferowane przez nas niezawodne i estetycznie wykonane produkty są elementami wchodzącymi w skład systemów ogrodzeniowych, między innymi tych tworzonych przez firmę Security. Zarówno ten, jak i pozostałe proponowane przez Profess systemy gwarantują doskonałe zabezpieczenie obiektu przemysłowego.

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i produkowaniem wyrobów metalowych służących do chronienia posesji przed obecnością nieproszonych gości. Oprócz nowoczesnych ogrodzeń przemysłowych z metalu oraz bram wjazdowych przesuwnych, w ofercie mamy również modele tworzone z myślą o prywatnych terenach. Wszystkie ogrodzenia na wymiar z naszego asortymentu odznaczają się niezwykłą elegancją i wysoką jakością wykonania. Dzięki temu mogą one służyć prawidłowo przez długie lata, skutecznie chroniąc posesję.

Proponujemy Ci wybór różnego rodzaju bram wjazdowych przemysłowych przesuwnych i skrzydłowych z naszych podstawowych systemów poniżej:


 system solid  system guard  system security