Jakie ogrodzenie posesyjne warto wybrać?

Każde ogrodzenie posesyjne tworzone przez firmę Profess pasuje do budynków o zróżnicowanym stylu i wyglądzie. Nasze produkty skutecznie zabezpieczą Twoją posesje przed niepożądanymi gośćmi, nadając im jednocześnie wyrazisty charakter. Możemy zaproponować zarówno standardowe wzory ogrodzeń, jak i projekty bram i ogrodzeń frontowych wykonywane na wymiar, na zlecenie klienta.

Decydując się na tę opcję, zyskujesz niepowtarzalne ogrodzenie zrealizowane z uwzględnieniem indywidualnych zaleceń w kwestii ogrodzenia na wymiar, a także jego wzornictwa i zabezpieczeń. Dzięki temu finalny efekt będzie ściśle dopasowany do wymogów konkretnej posesji oraz Twojego gustu i potrzeb. Nasze ogrodzenia posesyjne są trwałe i z pewnością będą służyć Ci prawidłowo przez długie lata.

Bramy wjazdowe przesuwne - co je wyróżnia?

Każda ogrodzona posesja musi posiadać bramę wjazdową, to nie budzi wątpliwości. Problem stwarza jednak wybór odpowiedniego modelu. W naszej ofercie znajdziesz dwa nowoczesne oraz funkcjonalne rozwiązania. Są to bramy uchylne oraz bramy wjazdowe przesuwne. Modele uchylne, z racji swojej konstrukcji i sposobu pracy, wymagają większej przestrzeni podczas otwierania. Ich zastosowanie jest więc możliwe jedynie na dużych posesjach i placach. Dysponując mniejszą ilością miejsca, warto rozważyć montaż bramy przesuwnej. Skrzydło takiego wariantu pracuje na specjalnych rolkach i podczas otwierania przesuwa się wzdłuż linii ogrodzenia. Wszystkie nasze bramy wyposażone są w odpowiednią automatykę, która pozwala na komfortowe korzystanie z produktu przez długie lata.

Jak powstają nasze ogrodzenia i bramy?

Wszystkie modele ogrodzeń prezentowanych w naszej ofercie powstają w wyniku wnikliwych analiz rynku i gustów Klientów, z uwzględnieniem najnowszych trendów w tej dziedzinie. Nasi projektanci przygotowali pakiet projektów, który zawiera szeroki wybór zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych ogrodzeń. W trakcie realizacji zlecenia do konstrukcji oferowanych produktów stosujemy najlepsze materiały, których parametry i właściwości zapewniają ich wieloletnie użytkowanie. Wszystkie elementy naszych nowoczesnych ogrodzeń oraz bram wjazdowych są zabezpieczone antykorozyjnie metodą DUPLEX. Jest to proces cynkowania ogniowego wg normy EN ISO 1461, a następnie nakładania warstwy lakierów poliestrowych metodą proszkową. Klient ma możliwość wyboru dowolnego koloru bramy wjazdowej przemysłowej lub uchylnej czy też ogrodzenia spośród kilkuset dostępnych kolorów z palety RAL.

Przy tworzeniu każdego projektu uwzględniamy potrzeby i życzenia naszych Klientów. Realizujemy również mniej standardowe zlecenia, wykonując ogrodzenia zgodne z indywidualnymi wytycznymi. W naszej ofercie posiadamy również nowoczesne ogrodzenia przemysłowe sprawdzające się świetnie w przypadku budynków firmowych i rozległych terenów wymagających szczególnego zabezpieczenia przed obecnością osób niepowołanych. Wszystkie produkty wykonujemy z dbałością o najmniejsze detale, dzięki czemu będą służyć Ci przez długie lata.

PROFESS proponuje Państwu wybór różnego rodzaju bram wjazdowych i nowoczesnych ogrodzeń posesyjnych z naszych podstawowych systemów:


 king  prince  queen
 gold 1  gold 2  master 1
 master 2  victory triumph