Ogrodzenia posesyjne i bramy wjazdowe

Oferujemy nowoczesne i oryginalne ogrodzenia posesyjne pasujące do różnego wyglądu budynków.  Nasze ogrodzenia skutecznie zabezpieczą Państwa posesje przed nieporządnymi gośćmi, nadając im jednocześnie wyrazisty styl i charakter. Możemy Państwu zaproponować zarówno standardowe wzory ogrodzeń domu czy posesji, jak i projekty bram i ogrodzeń frontowych wykonywane na wymiar, na zlecenie klienta. Możemy wykonać dla Państwa ogrodzenie, uwzględniając zalecenia dotyczące wymiaru produkty, a także jego wzornictwa i zabezpieczeń. Nasze ogrodzenia posesyjne są trwałe i z pewnością będą Państwa służyć przez długie lata.

Co wyróżnia bramy wjazdowe przesuwne?

Każda ogrodzona posesja musi posiadać bramę wjazdową, to nie budzi wątpliwości. Problem stwarza wybór odpowiedniej bramy wjazdowej. Istnieją dwa rozwiązania, które znajdują się w ofercie naszej firmy. Są to bramy uchylne oraz bramy przesuwne. Bramy uchylne, z racji swojej konstrukcji i sposobu pracy wymagają podczas otwierania większej przestrzeni. Przy dużych posesjach i placach można stosować właśnie takie rozwiązania. Jeśli jednak miejsca jest mniej, to najlepszym rozwiązaniem będzie montaż bramy wjazdowej przesuwnej. Skrzydło bramy pracuje na specjalnych rolkach i podczas otwierania przesuwa się wzdłuż linii ogrodzenia. Wszystkie nasze bramy, zarówno skrzydłowe, jak i przesuwne wyposażone są w odpowiednią automatykę - napęd elektryczny, który gwarantuje klientom najwyższy komfort użytkowania i bezpieczeństwo. 

Jak powstają nasze ogrodzenia?

Wszystkie modele ogrodzeń prezentowanych w naszej ofercie powstają w wyniku wnikliwych analiz rynku i gustów klientów z uwzględnieniem najnowszych trendów w tej dziedzinie. Nasi projektanci przygotowali pakiet projektów, który wypełni cala gamę zapotrzebowań na ogrodzenia posesji domów klasycznych i nowoczesnych. W trakcie realizacji zlecenia do konstrukcji ogrodzeń domów stosujemy najlepsze materiały, których parametry i właściwości zapewnią użytkownikom wieloletnie ich użytkowanie.  Wszystkie elementy nowoczesnych ogrodzeń są zabezpieczone antykorozyjnie metodą DUPLEX. System ten to proces cynkowania ogniowego wg normy EN ISO 1461, a następnie proces nakładania warstwy lakierów poliestrowych metodą proszkową. Klient ma możliwość wyboru dowolnego koloru bramy czy ogrodzenia spośród kilkuset dostępnych kolorów z palety RAL.


Przy realizacji każdego projektu uwzględniamy potrzeby i życzenia naszych Klientów. Realizujemy również mniej standardowe zlecenia, wykonując również ogrodzenia na wymiar. W naszej ofercie posiadamy również nowoczesne ogrodzenia przemysłowe .

PROFESS proponuje Państwu wybór różnego rodzaju bram wjazdowych i ogrodzeń posesyjnych z naszych podstawowych systemów:


 king  prince  queen
 gold 1  gold 2  master 1
 master 2  champion  victory
 triumph