Baseny ogrodowe

Baseny. Czas na relaks...
Basen ogrodowy często kojarzy się z pracochłonną i kosztowną inwestycją. Nasza firma udowodni Państwu, że to wyobrażenie jest mylne...
Jesteśmy dystrybutorem trwałych, wytrzymałych i atrakcyjnych niecek basenowych, które nadają się idealnie do umieszczenia w przydomowym ogrodzie, na działce, na terenie hotelu czy ośrodka wypoczynkowego. Nasze baseny polecamy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom, którzy chcą podnieść atrakcyjność swojego obiektu. To idealne rozwiązanie dla osób, pragnących zrealizować marzenie o prywatnym kąpielisku. To może być miejsce wypoczynku, Twoja oaza spokoju lub rodzinne centrum rozrywki, gdzie wspólnie z dziećmi spędzicie wolny czas.

Produkowane baseny, wykonane są wysokiej jakości włókna szklanego (inaczej włókna poliestrowego), dzięki czemu są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Kształt niecki, jak i schodów umożliwi prosty montaż, bez trudnych obróbek, bez zaawansowanych prac ziemnych, a naniesiony w strukturę schodów anty-poślizg – zapewni bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich!
Nasz specjalista pomoże Ci także w doborze niezbędnego osprzętu oraz akcesoriów, znajdziesz u nas wszystko czego potrzebuje Twój basen:

  • Filtry, Skimmery, Dysze
  • Chemię basenową
  • Pompy Ciepła
  • Przeciw Prąd
  • Oświetlenie basenowe
  • Skrzynie filtracyjne
  • Brodziki do stóp
Więcej informacji mogą uzyskać Państwo kontaktując się z nami bezpośrednio

Poniżej przedstawiamy dostępne u nas modele basenów:

BASEN RIO
Basen ogrodowy RIO to najmniejszy, a jednocześnie w pełni funkcjonalny basen o wymiarach 4,5x2,42x 1,37 m- stworzony specjalnie z myślą o posiadaczach niewielkich ogrodów. Poniżej przedstawiamy schematy wraz z wymiarami.

rysunek techniczny rio 01rysunek techniczny rio 02rysunek techniczny rio 03
BASEN BAHAMA
Basen ogrodowy BAHAMA to model o wymiarach 6,0 x 2,72, 1,37 m jego głównymi cechami są: trwałość, uniwersalność, elegancki wygląd oraz rozmiary umożliwiające instalację na średniej wielkości działkach. Poniżej przedstawiamy schematy wraz z wymiarami.

rysunek techniczny bahama 01rysunek techniczny bahama 02rysunek techniczny bahama 03
BASEN CALIFORNIA
Basen ogrodowy CALIFORNIA O wymiarach 800 x 300 x 155
Luksus, relaks i prestiż – w tych trzech słowach można opisać basen ogrodowy CALIFORNIA, zaprojektowany i wyprodukowany dla najbardziej wymagających klientów, dysponujących sporej wielkości działką lub ogrodem przydomowym. Poniżej przedstawiamy schematy wraz z wymiarami.

rysunek techniczny california 01rysunek techniczny california 02rysunek techniczny california 03