Ogrodzenia betonowe firmy Joniec

Owocem naszej udanej współpracy z firmą JONIEC jest wzbogacenie naszej oferty o nowy produkt, czyli ogrodzenia łupane. Doskonale odzwierciedlają one walory wizualne kamienia łupanego, przez co są niepowtarzalne oraz wyraziste. Warto tu wymienić jako przykład system GORC de Luxe oraz GORC Supreme. Oferujemy także modele modułowe ROMA oraz ROMA HORIZON nawiązujące swoim prostym kształtem do nowoczesnej architektury. Tego typu ogrodzenia nadają posesji klasycznego, nowoczesnego oraz eleganckiego wyglądu.

Zalety ogrodzeń łupanych

Oferowane przez nas ogrodzenia widocznie oddzielają prywatną działkę od ulicy. Ponadto z łatwością można je dopasować do otoczenia, gdyż dzięki swojej niezwykłej estetyce doskonale komponują się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi domami oraz ogrodami. Bardzo ważna jest też w tym przypadku różnorodność. Bloczki ogrodzeń łupanych są dostępne w wielu kolorach oraz posiadają efektowną, przypominającą naturalne kamienie powierzchnię. Mogą Państwo na przykład zdecydować się na jednokolorowe ogrodzenie w odcieniu piaskowym, kremowym lub czarnym. Doskonale prezentują się również modele wielokolorowe, między innymi cytryn, lava, czy onyx.

Oprócz walorów estetycznych ogrodzenia łupane JONIEC mogą zaoferować również trwałość, która wynika ze struktury odpornej na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu będą służyły swoim właścicielom przez wiele lat. Warto też wspomnieć o tym, że nie wymagają dużego nakładu prac oraz gwarantują szybki efekt finalny. Jest to związane z bardzo prostym i szybkim montażem poszczególnych elementów. Proponowane przez nas ogrodzenia zapewniają również idealne dopasowanie do kształtu terenu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Profess. W naszym asortymencie znajdują się również podmurówki zastępujące wylewane na miejscu budowy cokoły betonowe.

Idealne uzupełnienie dla ogrodzeń łupanych stanowią nasze bramy wjazdowe oraz ogrodzenia posesyjne.astrabrickgorcgl22gorcsupremeGS20
gorgl38gorsupremeGS36round